خرید و دانلود کتاب تو!چقدر از غده ها و هورمون هایت می دانی؟ (کتاب نهم)

ناشر: افراز

نویسنده: ,

مترجم: سمیه نورعلی

مجموعه کتاب : تو!

کتاب الکترونیکی تو!چقدر از غده ها و هورمون هایت می دانی؟ (کتاب نهم)

حجم دانلود: 808.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

بیشتر ما فکر می کنیم خانه هایمان اشیایی بی جان هستند و این خانه ها فقط چوب ها و میخ ها و گچ کاری هستند که آنها را با وسائل تزئینی مثل آهوی پلاستیکی تزئین می کنیم و خانه را برای زندگی آماده می کنیم. انتظاری که از یک خانه ی خیلی ساده داریم این است که حداقل ما را در مقابل باران، باد، خورشید و تفنگ ساچمه ای بچه ی همسایه محافظت کند. ولی وقتی که یک خانه ی مدرن و گران قیمت امریکایی را در نظر بگیریم، تازه متوجه می شویم که چقدر یک خانه می تواند زنده باشد و روح داشته باشد.
عوامل حیاتی درون هر کس درست مثل آب، هوا و الکتریسته که در خانه هایتان جریان دارند عمل می کنند. به هرحال، این عوامل حیاتی تا آنها را تنظیم نکنید به درستی کار نمی کنند. ترموستات،این که شما احساس سرما یا گرما می کنید را کنترل می کند. با استفاده از دستگیره های کناری شیر آب می توانید تصمیم بگیرید که دوش شما گرم و تسکین دهنده باشد یا داغ تر از گدازه های فورانی.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
48
کنگره :
RA776‭/ر96ت‌9،10 .ج‌ 1385
دیویی :
613
کتابشناسی ملی :
‭م‌85-286
شابک :
964764065X
سال نشر :
1385
نظرات درباره کتاب تو!چقدر از غده ها و هورمون هایت می دانی؟ (کتاب نهم)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.