خرید و دانلود کتاب همین

مجموعه نامه های عاشقانه

کتاب الکترونیکی همین

حجم دانلود: 291.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

در سالهای بعد از انقلاب یکی از قالبهای ادبی که کمتر به آن پرداخته شده و البته هنوز هم به جایگاه خود حتی نزدیک هم نشده است قالب «نثر ادبی» است. تلاشهای پراکنده ای از جانب برخی از شاعران صورت گرفته است مثل احمد آقای عزیزی که خداوند شفایش دهاد! یا نثر محمدرضا مهدیزاده، محمود اکرامی ، محمد رضا سنگری، ابوالقاسم حسینجانی، سید مهدی شجاعی، ... و جمعی دیگر که این حقیر آثارشان را در سال 86، جمع کردم و به چاپ رساندم و تعدادی از آنها (که تا هنوز شرمنده نویسنده های آنها هستم) در صف چاپ مانده اند؛ که همه این کوششهای ادبی قابل تقدیرند.
یک
سلام. بی صبرانه منتظرم تا در شب های خیال من طلوع کنی و من چقدر این شب های روشن از نام تو را دوست دارم. نام زیبای تو به من رهایی می بخشد. روحم را پرواز میدهد طوری که انگار در خلا جریان پیدا می کنم.
خدای عشق را شکر می کنم که نام تو را بر زبانم نوشت و نگاه مهربانت را بمن هدیه داد. همان خدایی که بی قراری را به من بخشید و در کاسه انتظارم صبر ریخت!.
شکی ندارم که ابرهایی را که در اطراف چشمم پرسه میزنند دوست داری و من هر شب برای آمدنت جاده منتهی به چشم هایم را با همین ابرهای سرگردان میشویم...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
108
کتابشناسی ملی :
3774105
شابک :
978-600-286-105-4‮
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب همین
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.