خرید و دانلود کتاب جامعه، جنسیت و بزه دیدگی کودکان

کتاب الکترونیکی جامعه، جنسیت و بزه دیدگی کودکان

حجم دانلود: 748.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کلمه «بچه باز» مردی مشکوک را در ذهن می آورد که با نگاهی کثیف جلوی درب مدارس به کمین نشسته است. کمتر پیش می آید که این کلمه برای زنان به کار رود...اما، آیا کلمه دیگری برای به تصویر کشیدن زنی وجود دارد که کودکان را نوازش کرده و با آنها آمیزش یا رابطه جنسی دارد. این مساله خواننده را ناراحت می کند و دقیقا همان دلیلی است که باعث شده مساله تجاوز کنندگان زن مورد انکار و چشم پوشی قرار گیرد. جامعه ای که وجود مردان بچه باز را پذیرفته است، مساله تجاوز زنان را زننده تر از آن می بیند که قبول کند- به خصوص وقتی این زن تجاوزگر مادر باشد. (والیوس، 2000، 28)
تجاوز جنسی به کودکان معمولا به عنوان جرمی برای مردان فرض می شده است و آمار نیز موید همین مطلب است. در اصل، بیشتر مردان هستند که به کودکان تجاوز می کنند، و اغلب این کودکان دختر هستند. اما اقلیتی از کودکان نیز توسط زنان مورد تجاوز قرار می گیرند و رفتار این زنان نقطه اصلی بحث این کتاب است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
183
کنگره :
‫‬‮‭HV6570‫‬‮‭/ت4ج2 1394
دیویی :
‫‬‮‭362/76
کتابشناسی ملی :
2972925
شابک :
: 6-002-309-600-978
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب جامعه، جنسیت و بزه دیدگی کودکان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.