خرید و دانلود کتاب حزب نازی و هیتلر

ساختار شناسی، عملیات ها و افراد معروف

ناشر: آرمان رشد

گردآورنده: حمید عشقی

کتاب الکترونیکی حزب نازی و هیتلر

حجم دانلود: 21.8 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

شاید شناخت اکثریت مردم دربارة‌ آلمان نازی و حزب نازی مربوط به شخص صدر‌اعظم آلمان، هیتلر است و این نسبت به تعریف فعالیت یک حزب بسیار ناقص و کوچک است، حزب نازی هم مانند تمامی احزاب از تفکر و مرام‌‌نامه‌ای شکل گرفته و سیر تکاملی خود را گذرانده، و رشد و تفکر خود را ترویج کرده و افرادی را به درون خود جذب نموده است. رفتارهای نژادپرستانه و جنگ‌طلبانه شاید تنها کلماتی باشد که با شنیدن واژة حزب نازی در ذهن‌ ما پدیدار شوند، ولی این حزب هم مانند احزاب دیگر اوج و فرودهایی داشته و افکار متفاوتی در آن سیر پیدا کرده و افراد زیادی را با خود همراه و یا ترد کرده است. ایدئولوژی نازی از آن جهت مهم است که در برهه‌ای از تاریخ باعث ایجاد یکی از بزرگ‌ترین تراژدی‌های انسانی شده و شاید اگر فرجام جنگ جهانی طور دیگری رقم می‌خورد باید منتظر اروپایی متفاوت، تراژدی فکری تا امروز ادامه داشت..
این مؤسسه سعی کرده که با تلاش و تحقیق اثری فاخر را ارائه دهد تا شما مخاطب گرامی آن را لایق تورق و مطالعه بدانید. پوزش‌ ما را بابت کیفیت برخی از تصاویر پذیرا باشید که چون هدف ما حفظ سندیت اثر بوده از بازسازی بعضی از تصاویر پرهیز شده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کتابشناسی ملی :
3792023
شابک :
978-600-7633-03-8
سال نشر :
1394
صفحات کتاب :
502
کنگره :
‫‬‮‭DD247/ھ9‫‬‮‭ع5 1394
دیویی :
‫‬‬‮‭‭943/086092
نظرات درباره کتاب حزب نازی و هیتلر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.