خرید و دانلود کتاب مهمان

ناشر: عطایی

نویسنده:

کتاب الکترونیکی مهمان

حجم دانلود: 1.9 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

داستان کتاب «مهمان» براساس چند قصه درباره شخصیت اصلی این کتاب شکل گرفته و بخش بیشتر آن واقعی و براساس مستنداتی است که نویسنده آنها را جمع‌آوری کرده است.
خانم نصرت مدرس درباره این کتاب می گوید: داستان این کتاب براساس یک ماجرای واقعی و مربوط به سال‌های 1320 است که از زبان راوی دانای کل و راوی اول شخص روایت می‌شود. محور اصلی این کتاب به نوعی نقد سنت‌های قدیمی در سال‌هایی است که زنان در حصار ناامن اجتماعی به سر‌می‌بردند و بر آن بودند تا هویت واقعی خود را به دست آورند.
... «ماهرخ شخصیت اصلی این کتاب در نوجوانی دل به پسری از طبقه پایین‌تر بست که با مخالفت پدر و برادرش روبرو شد و به همبن خاطر او را به عقد پسر یکی از ملاکان بزرگ آذربایجان درآوردند. ماهرخ پس از تحمل زجرهای فراوان در خانه قصر مانند شوهر، از او جدا شد. بیست سال و اندی بعد، ‌در اوج یاس و ناامیدی مهمانی از راه می‌رسد...»
... «لباس بلندی از مخمل مشکی پوشیده بودم. روی سینه لباسم را با رنگ روغن نقاشی کرده بودم. گل‌های سرخ روی متن مشکی پیراهنم عین آتش سرخ می‌درخشید...»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
کنگره :
‫‭PIR8203‭‬ /د4217‫‬‭م9 1388
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
1509722
شابک :
978-964-313-677-2‬
سال نشر :
1388
صفحات کتاب :
415
نظرات درباره کتاب مهمان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.