خرید و دانلود کتاب طوفان در راه

رمان نوجوان

کتاب الکترونیکی طوفان در راه

حجم دانلود: 954.8 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

ناصرالدین شاه دوباره با دقّت به برگه های توی دستش نگاه کرد. چندمین بار بود که متن امتیازنامه را می خواند. برگه ها را روی میز کوچک جلوی پایش گذاشت و چند برگه ی دیگر را برداشت. نایب السلطنه و امین السلطان به همدیگر نگاه کردند. امین السلطان لبخندی زد که مفهومش برای نایب السلطنه چیزی جز آرامش خیال نبود.
شاه عاقبت برگه ها را روی میز گذاشت و گفت:
- به نظرتان این امتیازهایی که جفت جفت به انگلیس و روسها می دهیم منفعتی هم برای خود ما دارد؟
امین السلطان و نایب السلطان اصلاً انتظار شنیدن چنین سؤالی را نداشتند. رسم بود آ نها و بقیه ی وزرا درباره ی هر امتیازی به اندازه ی کافی تحقیق کنند و متن نامه را با طرف دیگر تنظیم کنند. شاه هم قرار بود در قبال امضای هر قراردادی سهم شاهانه اش را بگیرد.
نایب السلطنه دست هایش را از روی زانوانش برداشت و گفت:
-در واقع ما اصلاً به آ نها امتیازی نمی دهیم. آ نها در واقع دارند کارهای ما را انجام می دهند. برای مان راه می سازند. نفت استخراج می کنند...
ناصرالدین پای چپش را روی پای راستش انداخت و به صندلی سلطنت یاش محکم تکیه داد و گفت:
-درختهای جنگلهای شمال را برای مان می بُرند و می بَرند که جنگل خیلی شلوغ نشود. کارون را برای مان صاف می کنند که کشتی های پدرمان را داخلش این ور و آن ورکنیم. زیتونهای مان را که به کفرابلیس نمی ارزد می خرند و می برند می ریزند توی دریا...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
63
کنگره :
‫PIR8040‭‬ ‭/و425‫‭ط9 1393
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
3386861
شابک :
978-600-286-049-1
سال نشر :
1393
نظرات درباره کتاب طوفان در راه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.