دانلود رایگان کتاب شیفته ی پاکی

نویسنده:

مترجم: ماه منیر مینوی

ارائه دهنده: نشریه بخارا

کتاب الکترونیکی شیفته ی پاکی

حجم دانلود: 208.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

بالاخره تصمیم گرفتم که هر چه زودتر تمدن و همه ی ارزش های کاذب آن را تر ک گویم، از این دنیای حریص که یکسره رو به سوی نعمات مادی کرده است دوری جویم، و خود را به جزیره ای دورافتاده در اقیانوس آرام، به روی تخته سنگ های مرجانی، به کنار برکه ای لاجوردی رنگ بکشانم. دلایلی که مرا به این کار وامی داشت، تنها در نظر طبایع بی احساس شگفت جلوه می کند.

درباره نویسنده:
رومن کاسو که بعد ها اسم مستعار رومن گاری (گری) را برای خود انتخاب کرد نویسنده ایست توانا که در هشتم ماه مه 1914 در شهر موسکو از مادری اهل لیتوانی و پدری روسی به دنیا آمد.

گاری در طول زندگی پربار ادبیش 21 رومان با نام حقیقی، یک رمان با نام مستعار فوسکو سینی بالدی و چهار رمان با نام مستعار امیل آژار نوشت. رومن گاری تنها نویسنده ایست که دو بار موفق به دریافت جایزه ادبی گنکور شده است زیرا این جایزه تنها یکبار به هر نویسنده داده خواهد شد.

ولی او یکبار با نام حقیقی (کتاب ریشه های آسمان) و بار دیگر با نام مستعار امیل آژار (کتاب زندگی در پیش رو) این جایزه را برد. رومن گاری این موضوع را بعد ها در کتاب زندگی و مرگ امیل آژار فاش کرد. رومن گاری در دوم دسامبر 1980 یکسال پس از افسردگی و خودکشی همسرش (جین سیبرگ) که در سال 1979 انجام گرفت به زندگی خود پایان داد.

او در کتاب شب آرام خواهد بود (زندگینامه) نوشته بخاطر همسرم نبود دیگر کاری نداشتم.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب شیفته ی پاکی
98917****4245

سلام باتوجه به وضعیت. اقتصادی. جامعه و وجود کرونا. خانه نشینی مطالعه باید رایگان شود تا هرفرد بتواند به کتاب های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشد در حقیقت کتابخانه درمنزل

1399-9-15 01:09:21

پاسخ