دانلود کتاب صوتی استراتژی بازاریابی برای رشد سریعتر

کتاب دیجیتال (صوت و متن) استراتژی بازاریابی برای رشد سریعتر

حجم دانلود: 27.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

برایان تریسی در کتاب مدیر کارآمد استراتژی بازاریابی برای رشد سریع تر، به ارائه 21 مورد از مهم ترین ایده های بازاریابی استراتژیکی که تا کنون کشف شده، می پردازد.

اولین دلیل موفقیت یا شکست هر کسب وکاری عملیات بازاریابی آن است. در همه کسب و کارهای موفق عملیات بازاریابی اصلی ترین فعالیت آن کسب و کار است. بر اساس تحقیق دان و برداِستریت، 48 درصد از کل شکست کسب وکارها به خاطر کاهش یافتن یا عملیات غیر اثربخش در حوزه بازاریابی و است.

بازاریابی استراتژیک یعنی یافتن راهی برای ساختار دهی کالا و خدمات تان به طوری که بتوانید تعداد بیشتری از آن را فروخته، آن را با قیمت بیشتری فروخته، آن ها را در نواحی جغرافیایی بیشتری فروخته و هر چقدر که بشود برای محصول تان رهبری بازار، تقویت بازار، و پایداری بازار بدست آورید.

همیشه حق با مشتری است. ادراک مشتری از نقطه نظر مشتری همیشه صحیح است. مشتریان بی وفا هستند، مشتریان خودخواه هستند، مشتریان طلبکار هستند، مشتریان بی ثبات هستند و مشتریان بی رحم هستند اما همیشه از دید عقلانی خودشان حق با آن هاست که به این معنی است که هر اشتباهی که ما می کنیم یا هرگونه کاهش در فروش یا فعالیت های بازاریابی ما نتیجه اشتباهات ما است نه اشتباهات مشتریان.

کار ما این است که خواسته ها و نیازهای مشتری، آنچه را که مشتری ها می توانند استفاده کنند و مبلغ قابل پرداخت توسط مشتریان را یافته و بر اساس آن به پیشنهادات خود طوری ساختار دهیم که بتوانند جوابگوی آرزوها، خواسته و نیازهای این مشتریان باشند.

بازاریابی مهارتی است که می توان آن را آموخت و بازاریابی مهارتی است که بایستی آن را آموخت. مهمترین وظیفه هر سازمانی که در اقتصاد پویا و رقابتی فعالیت می کند، مهمترین و اصلی ترین وظیفه، بازاریابی است و شما می توانید به یک بازاریاب عالی تبدیل شوید. شما می توانید تبدیل به بازاریاب عالی ای شوید فقط تا حدی که بتوانید مهمترین مفاهیم را یاد گرفته و این مفاهیم را هر روز در برخورد با محصولات، خدمات، بازارها، مشتریان، کانال های توزیع و غیره در ذهن خودآگاهتان به یاد بیاورید.

برایان تریسی (Brian Tracy)، تاکنون به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب هایش به زبان های مختلف ترجمه شده اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده اند.

در بخشی از کتاب مدیر کارآمد استراتژی بازاریابی برای رشد سریع تر (Effective Manager Marketing Strategy For Fast Growth) می خوانیم:

بازاریابی موفق مشتری را در مرکز قرار می دهد و همه افراد در شرکت بر او تمرکز کرده و در همه حال به مشتری فکر می کنند. آن ها چیزی را مطرح می کنند به نام «وسواس به مشتری». آن ها ایده نزدیک شدن به مشتری را ایجاد می کنند. آن ها با مشتری صحبت می کنند، با مشتری ارتباط برقرار می کنند، با مشتریان تعامل برقرار می کنند و از دفتر خارج می شوند و با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
42
7 / 4.9
نظرات درباره کتاب استراتژی بازاریابی برای رشد سریعتر
98919****0437

مواردی رو که نوشته رو باید توی یک لیست جای داد
و لیست ایده ها رو واردش کرد تا ارزش ها هویدا بشه

1397-9-6 04:00:02

پاسخ