خرید و دانلود کتاب درس هایی درباره داستان نویسی

کتاب الکترونیکی درس هایی درباره داستان نویسی

حجم دانلود: 2.1 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب «درس‌هایی درباره داستان‌نویسی» نوشته لئونارد بیشاپ با بیش از 300 درس و با ذکر مثال‌های کاربردی در زمینه شیوه‌های داستان نویسی، به انضمام مصاحبه با ایزاک سینگر و جوزف هلر منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، محسن سلیمانی درباره کتاب «درس‌هایی درباره داستان‌نویسی» گفت: این کتاب با بیش از 300 درس کاملا مختصر و مفید با ذکر مثال‌های کاربردی، شیوه‌های داستان‌نویسی را آموزش می‌دهد.

مترجم کتاب «از روی دست رمان‌نویس» در ادامه افزود: ارائه مفاهیم کلیدی به صورت فشرده و به دور از حاشیه‌ها باعث شده که این کتاب مورد رجوع علاقمندان به داستان‌نویسی باشد و در کشور آمریکا نیز به عنوان یکی از 10 کتاب موفق در زمینه تخصصی خودش است.

وی معتقد است رویکرد نویسنده نسبت به ادبیات مدرن در این کتاب، بسیار انتقادی است و بر این باور است که خواننده باید با خواندن داستان لذت مطالعه را احساس کند و از یک رمان، در کنار نکاتی که می‌تواند در پشت کلمات نهفته باشد، به مانند اثری برای گذراندن اوقات فراغتش بهره ببرد.

سلیمانی همچنین تصریح کرد: مخاطب با خوانش این کتاب، تجربیات چند ساله و یا چند دهه یک نویسنده را به راحتی به دست می‌آورد.

گفتنی است لئونارد بیشاب داستان نویس، روزنامه نگار و استاد دانشگاه، نخستین بار کلاس‌های نویسندگی خلاق را در دانشگاه کلمبیای آمریکا راه اندازی کرد. وی به اذعان بسیاری جزو چند استاد برتر داستان نویسی در آمریکا است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
794
شابک دیجیتال :
978-600-03-1949-6
نظرات درباره کتاب درس هایی درباره داستان نویسی
98913****3576

کتاب بسیار ارزشمندی ست. بنده بسیار بهره بردم. ممنون.

1396-11-28 23:18:04

پاسخ
jahad100z

مفید و جامع

1395-8-30 18:16:57

پاسخ