خرید و دانلود کتاب کوهنامه

گروه دوستداران طبیعت

کتاب الکترونیکی کوهنامه

حجم دانلود: 11.7 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

چگونه کوهنورد شدم!!؟
بند قنداق که یادتان هست طناب مانند کوتاهی بود از جنس پارچه که به دور پاها و پائین تنه نوزادان و کودکان کمتر از یکسال می‌بستند و با تعدادی پارچه که اسم خاصی داشت کار همین پوشک‌های امروزی را انجام می‌دادند با هزینه‌ی خیلی کمتر و زحمت خیلی بیشتر. این بند نخستین ابزار ورزشی من بود سه چهار ساله که بودم روی زمین پهن می‌کردم و از بالایش می‌پریدم یکی دو سال بعد که احتمالاً در جایی پرش را دیده بودم از این بند به عنوان پرش ارتفاع البتّه بر بلندی یکی دو وجب 15 سانتی خودم و این میدان پرش با تمامی دور خیزش در یک اطاق حدود سه در چهار که گوشه‌اش اغلب اوقات کرسی هم گذاشته بودند قرار داشت.
دبستان که شروع شد و تور والیبال را دیدیم و به ما کلاس اوّل دوّمی‌ها حق رد شدن از کنار تور را هم نمی‌دادند بند قنداق تبدیل شد به تور والبیال در همان اطاق دوازده متری با یک توپ که از داخل هم کردن چند جوراب نخی درست شده بود و احتیاج به هم بازی و حریف هم داشت که...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
253
کنگره :
GV199/92/ج2آ3 1387
دیویی :
796/522092‬
کتابشناسی ملی :
1328589
شابک :
978-964-477-522-2
سال نشر :
1387
نظرات درباره کتاب کوهنامه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.