خرید و دانلود کتاب سرطان و ادامه زندگی

پویشی در زمینه تاثیرات سرطان بر سلامت جسم و روان. راهنمایی برای دانشجویان، خانواده ها و بیماران سرطانی

کتاب الکترونیکی سرطان و ادامه زندگی

حجم دانلود: 649.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

خوشبختانه سرطان دیگر بیماری ناشناخته و غیرقابل درمانی نیست. نسبت به گذشته پیشرفت های زیادی در خصوص کنترل و درمان آن صورت گرفته است. اما نکته ای که در این کتاب بیشتر به آن پرداخته شده تاثیراتی است که سرطان بر ساختار روان و زندگی بیماران می گذارد. پس از ابتلای فرد به سرطان ممکن است بیمار و اطرافیان او احساسات منفی مختلفی داشته باشند و همچنین واکنش سوگ را تجربه کنند. در صورت عدم توجه به این احساسات و یا عدم اصلاح افکار نادرستی که وجود دارد ممکن است تاثیر منفی بر روند درمان داشته باشد. در خصوص سرطان کودکان ممکن است نگرانی های بیشتر و سوگ طولانی تری ایجاد شود که باید دقت بیشتری نسبت به آن صورت گیرد.
در این کتاب سعی بر این شده است تا آموزش های لازم در خصوص تاثیر سرطان بر زندگی و همچنین راهکارهای مفیدی برای مدیریت و کنترل آن ارایه گردد. نکته ای که نباید از یاد ببریم این است که زندگی با سرطان نیز همچنان ادامه دارد و امید است تا پیشرفت های خوبی در آینده در زمینه درمان و کنترل آن حاصل گردد و با بهبود سلامت روان بیماران کیفیت زندگی آنان نیز افزایش یابد.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
116
کنگره :
‫‬‭RC262‫‬‮‭/ب9س4 1394
دیویی :
‫‬‭616/994
کتابشناسی ملی :
3959094
شابک :
‫‬‭978-600-369-037-0‬
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب سرطان و ادامه زندگی
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.