دانلود رایگان کتاب حیات جاویدان

خلاصه 22 جلد ترجمه فارسی کتاب شریف الغدیر حضرت علامه عبدالحسین امینی (ره)

کتاب الکترونیکی حیات جاویدان

حجم دانلود: 7.6 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب حیات جاویدان

کتاب حیات جاویدان خلاصه 22 جلد ترجمه فارسی کتاب شریف الغدیر حضرت علامه عبدالحسین امینی (ره) است. کتاب الغدیر در واقع بیانگر واقعه بزرگ و مهم تاریخ اسلام یعنی (واقعه غدیر خم) و بیانگر موضوع کامل شدن دین و تمام نمودن نعمت از سوی خداوند، به مؤمنین است. که مبانی استوار آن، بر اساس آیات کتاب خداوند جل جلاله و روایت متواتر وارده از سوی رسول خدا (ص) و اصحاب رسول خدا و تابعین، تا این زمان چون زنجیر نحکم و فولادین ادامه داشته است. 

از دیدگاه هر عاقل و خردمند، شرف و برتری هر چیزی بستگی به فایده و نتیجه آن دارد و لذا واقعه عظیم (غدیر خم) از جمله وقایع مهم تاریخ جهان اسلام است که در شکل گیری اساس مذهب امت اسلام و جامعه مسلمین و در پیروی آنان از خاندان پیامبر عظیم الشان اسلام، مهمترین نقش را ایفا می کند و لذا دانشمندان امت اسلام این واقعه عظیم را در آثار خود از سال 276 تا 1044 هجری آورده اند.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
1560
کنگره :
BP223/54‏‫‭/‮الف‬8غ4042158
دیویی :
297/452
کتابشناسی ملی :
3979827
شابک :
978-600-7002-59-9‬‬
سال نشر :
1394
نظرات درباره کتاب حیات جاویدان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.