دانلود کتاب صوتی فارست گامپ

رمانی بی نظیر و با محتوا

کتاب الکترونیکی فارست گامپ

حجم دانلود: 2.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب فارست گامپ

کتاب فارست گامپ نوشته وینستون گروم توسط سمانه فلاح ترجمه شده است. کتاب فارست گامپ با عنوان اصلی Forrest Gump رمانی بی نظیر و با محتوا است که دنیای یک ساده‌دل را به نمایش می‌گذارد. بدون شک اگر کتاب فارست گامپ را نخوانده باشید، فیلم فارست گامپ با بازی تام هنکس را دیده‌اید و از فوق‌العاده بودن این فیلم آگاه هستید.

فیلم فارست گامپ که بر اساس همین کتاب ساخته شده است، پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۹۹۴ در جهان و برنده ۶ جایزه اسکار شده است. در اینجا کتاب صوتی فارست گامپ با صدای غلامرضا صادقی تقدیم شنوندگان عزیز می شود.

گزیده کتاب فارست گامپ

زندگی مثل یک جعبه شکلات است که هیچ‌کس نمی‌داند در چه شرایطی باید کدام یک از شکلات‌های آن را برداشت. در هر شرایطی مردم می‌خندند، صبر و طاقت خود را از دست می‌دهند و یا با دیگران بحث و جدل می‌کنند. اما همۀ افراد سعی می‌کنند عواطف و احساسات درونی خود را به دیگران نشان دهند، در حالیکه همیشه این‌طور نخواهد بود. با این وجود من هیچ شکایتی از آن‌ها ندارم و همین باعث حس رضایت بیشتر من از زندگی‌ام شده است و نیاز نیست به توصیف و توضیح زبانی آن بپردازم.

از زمانی که به دنیا آمدم، ساده بودم و ضریب هوشی من حدود ۷۰ بود و این مقدار پایین IQ همیشه مرا از کودکان دیگر جدا می‌کرد و در دستۀ افراد کند ذهن قرار می‌داد. مردم مرا بعنوان یک کودک کند ذهن و یا حتی احمق و کم عقل می‌شناختند. حتی بعضی از افراد تصور می‌کردند که من یک عقب ماندۀ ذهنی هستم و کند ذهنی من ناشی از اختلالات عقلی و بیماری‌های روانی است. حتی هنگامی که مردم مرا می‌دیدند، چشم‌هایشان را به من می‌دوختند تا با دقت بیشتر، متوجه مشکل من شوند و مرا مسخره کنند. اما نظر خودم این‌طور نبود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
240
کنگره :
‫‬‮‭PS3567/ر85‫‬‮‭ف2 1390
دیویی :
‫‬‮‭813/54
کتابشناسی ملی :
2589626
شابک :
978-600-6235-22-6
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب فارست گامپ
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.