خرید و دانلود کتاب بر فراز ابرها

نگاهی متفاوت به زندگی ریچارد باخ خالق اثر ماندگار جاناتان، مرغ دریایی

کتاب الکترونیکی بر فراز ابرها

حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

جاناتن باخ،پسر ریچارد باخ نویسنده، پس از انتشار معروف ترین کتاب آموزنده و معنوی اش -جاناتن مرغ دریایی- نام گذاری شد. زمانی که ریچارد خانواده را ترک کرد و از همسرش جدا شدو چیزی را که جامعه «خانواده درهم شکسته» می خواند پدید آورد، جاناتان تنها دو سال داشت. از روزی که به جاناتان گفته شد ریچارد نمی خواهد «بابا» باشد، او برای نفرت از پدرش و تصویر کردن او در هیأت فردی شکست خورده و بی مسئولیت، بهانه معقولی داشت.
بر فراز ابرها داستانی واقعی است در مورد این که جست و جوی جاناتان برای درک حقیقت، در میان دریایی از حقیقت های نصفه و نیمه، چطور در بیست و یک سالگی به او شجاعت داد تا از پس پریشانی اش بر آید و با ریچارد ملاقات کند، و این که چطور جاناتان و ریچارد سرانجام شروع به شناخت یکدیگر کردند.
همچنان که جاناتان رابطه ای دوستانه با پدرش برقرار می کرد، دریافت که ریچارد، به عنوان پدر، فردی شکست خورده نیست. او فهمید که عضوی از یک خانه ی درهم شکسته بودن، سرنوشتی محترم برای نابودی خویشتن نیست. ما می توانیم انتخاب کنیم که هرگز چیزی نفهمیم و یا فرضیاتمان را با جست و جوی ذهنمان تغییر دهیم، می توانیم در سرزمین امن خود در میان دیوارهایی که برای حفاظت از خودمان ساخته ایم، بمانیم و یا آن دیوارها را در هم بشکنیم و با گذشته مان کنار بیاییم و به آرامش برسیم و به امید آینده ای روشن زندگی کنیم.

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب مهاجر سرزمین آفتاب

نویسنده : حمید حسام

کتاب مهاجر سرزمین آفتاب، روایتگر خاطرات "کونیکو یامامورا" (سبا بایی)، یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران است. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» با 248 صفحه، خاطرات این بانوی مشرق زمینی را در ده بخش روایت می‌کند.
قسمت آخر کتاب هم شامل عکس‌ها و اسنادی است که معمولا جزو بخش‌های جذاب اینگونه کتاب‌هاست و ناگفته‌های زیادی در دل دارد.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
دیویی :
810/90054
کتابشناسی ملی :
2145258
شابک :
9789640661963
سال نشر :
1389
صفحات کتاب :
444
کنگره :
PS129‫‬‮‭/ب2ب4 1389
نظرات درباره کتاب بر فراز ابرها
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.