دانلود رایگان کتاب هدهد و زاغ

ارائه دهنده: تامین محتوای نگین

کتاب دیجیتال (صوت و متن) هدهد و زاغ

حجم دانلود: 9.4 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

یکی بود یکی نبود غیر از خدا هیچکس نبود هرکی بنده خداست بگه یا خدا و اما راویان دانا ناقلان توانا قصه گویان کهن چابک سواران دشت سخن با همت تمام گردونه کلام این گونه به گردش در آوردند که . سالها پیش در باغ سرسبز و خوش آب و هوایی که دیگه هیچ نام و نشونی از اون نیست . دوتا پرنده روی درخت های کهنسال زندگی می کردند یکی هدهد و دیگری زاغ .
هدهد پرنده زبرزنگ و سرحال و قبراقی بود اون هروقت که می تونست ولازم بود از روی شاخ وبرگ درخت های کهنسال باغ پرمی گرفت دل می سپرد به صحرا کوهساران دشتهای سرسبز اطراف باغ . هدهد دیدنی های دور دست را می دید و شنیدنی ها را می شنید و سردی و گرمی روزگار را می چشید و از این همه گشت و گذار صد البته که خرسند و راضی بود اما بشنوید از زاغ . زاغ به خلاف هدهد پرنده تنبل و تن پروری بود و هیچ وقت از اون باغ و درختانش قدمی دور نمی شد ...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
9
نظرات درباره کتاب هدهد و زاغ
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.