خرید و دانلود کتاب دختران فیروزه ای

کتاب الکترونیکی دختران فیروزه ای

حجم دانلود: 500.3 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب دختران فیروزه ای، از مجموعه «فتنه و بیداری» دارنده رتبه اوّل دومین جشنواره مردمی داستان فتنه و بیداری، شامل مجموعه داستان های کوتاه فارسی است. داستان ها شامل موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است که به منظور آگاه سازی مردم از فتنه های دوران و جنگ نرم به رشته تحریر در آمده است.

... حاج آقا تافتونی پیغام داده بود آب دَر دست دارم نخورم، بروم سراغش. فهمیدم کاری پیش آمده و کرکر خنده شروع شده است. البته تافتونی لقبی بود که من برایش گذاشتم. قبل از آن حاج آقا لگن فروش صدایش می کردم. این لقب ها را بعد از سوتی هایش به او می دادم.


بعد از چند بار پیغام یک شب به آدرسی که داده بود رفتم. ستاد تبلیغاتی انتخابات در ساختمانی بالای شهر- که ماشین آماده ی اسقاط من وصله ی ناجوری بر آن منطقه بود– قرار داشت. وقتی حاج آقا را با کت و شلوار مارک دار دیدم، اول نشناختم. خودش را که معرفی کرد، تعجب کردم، امّا بعد کلی خندیدم. یادم رفته بود خلع لباس شده است. بعد از خلع لباس شدن، دیگر سراغش نرفته بودم...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-600-92193-7-7 ‬
سال نشر :
1391
صفحات کتاب :
135
کنگره :
‏‫PIR۷۹۴۳ ‭/ب۸۶۱۴۲‏‫‬‮‭د۳ ۱۳۹۱
دیویی :
‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲
کتابشناسی ملی :
۲۶۴۴۹۴۰
نظرات درباره کتاب دختران فیروزه ای
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.