خرید و دانلود کتاب شکوه کلام در نهج البلاغه

نگرشی بر نهج البلاغه از دیدگاه دانشمندان مسلمان و مسیحی با مقدمه آیت الله، دکتر احمد عابدی

کتاب الکترونیکی شکوه کلام در نهج البلاغه

حجم دانلود: 918.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

بسیارند اشخاصی که بارها نام نهج البلاغه را شنیده اند؛ ولی از ارزش و منزلتش بی خبرند. برخی بی خبران پنداشته اند که این کتاب، همه سخنان حضرت علی(ع) است که خود، آنها را نوشته است؛ درحالی نهج البلاغه بخشی از سخنان گهربار امیرمؤمنان است که «سید رضی» آن را چهارصد سال پس از شهادت آن حضرت، با استفاده از منابع معتبر روایی و حدیثی، جمع آورد و نام نهج البلاغه (راه آشکار بلاغت) را بر آن گذارد.
کتاب شریف نهج البلاغه با جاذبه های قوی و نیرومندش، انسان را مجذوب می کند. نهج البلاغه کتاب عشق است و مصحف عرفان و زبور زهد. این کتاب ارزشمند، به اندازه ای جذاب و دلنشین است که خواننده را بی خبر از خویش، در عوالم مختلف خود می برد. مطالب و معارفش آن قدر متنوع است که نه تنها ملال آور نیست؛ انسان با مطالعه آن بلکه از همه چیز و همه کس غافل شده، در گستره گفتار علوی غرق می شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
304
کنگره :
BP37/35‫‭/‮الف‬8475ش8 1391
دیویی :
297/951
کتابشناسی ملی :
2114652
شابک :
978-964-195-234-3‬‬‬‬‬‬
سال نشر :
1391
کد کتاب :
BP0235
نظرات درباره کتاب شکوه کلام در نهج البلاغه
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.