1 / 3

نبوغ میلیاردی


دانلود کتاب نبوغ میلیاردی

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 7.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 450
25,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب نبوغ میلیاردی اثری حیرت انگیز از گری رابرت است که به شما یاری می رساند تا در کسب وکار خود به موفقیت برسید و درآمدی بالایی به دست آورید.

در کتاب نبوغ میلیاردی (The Millionaire Mindset) شما می آموزید که رویاهای خود را به حقیقت تبدیل کنید. این تنها با رعایت یک دستور العمل خاص رخ نمی دهد بلکه فرآیندی است که باید تجربه کنید، آن هم یک تجربه عالی. پیشنهادات کاری شما بهتر خواهد شد و شما دیدگاه های بدیعی نسبت به زندگی خواهید داشت و هر فکر یا احساسی که ناخوشایند محسوب می شود از میان خواهد رفت.

اندیشه ی شما ارتباط مستقیمی با موفقیت های شغلی و فردی تان دارد و گری رابرت (Gerry Robert) با به تصویر کشیدن طرز تفکری خاص، شما را به رویاهایتان می رساند. در این اثر حیرت انگیز با تمامی مراحل ایجاد ثروت آشنا می شوید.

در حقیقت می توان گفت موضوع اصلی کتاب نبوغ میلیاردی (The Millionaire Mindset) مبارزه با فقر و فقراندیشی است. رابرت هم در گذشته زندگی فقیرانه ای داشته است، اما با تلاش توانسته از آن شرایط نجات پیدا کند و با نوشتن کتاب پیش رو تلاش می کند به سایرین نیز برای رهایی از این موقعیت یاری برساند.

با خواندن کتاب نبوغ میلیاردی اطلاعات کامل و وسیعی به دست خواهید آورد و در صفحات کتاب حاضر، برنامه ی قدرتمندی به دست می آورید و با آن زندگی خود و اطرافیانتان را دگرگون می سازید.

جملات برگزیده کتاب نبوغ میلیاردی:

- اگر شما می خواهید پیروز پیکار باشید، بایستی ذهن شما جسم شما را کنترل نماید. راه دیگری وجود ندارد.
- ایمان همان توانایی دیدن موارد نادیدنی و باور به کارهای خارق العاده می باشد تا به خواسته هایی که فکر می کردید ناممکن است دست یابید.
- شما همانی هستید که بیشتر اوقات روی آن متمرکز می شوید.
- ذهن همان قدرت برتر است که می سازد و شکل می دهد و به عبارتی انسان ذهن است.

در بخشی از کتاب نبوغ میلیاردی می خوانیم:

شما به اندازه کافی قدرتمند می باشید تا در برابر مسئولان ایستادگی نمایید. یک عادت بد معمولاً می تواند یک درجا موارد خوب را از بین ببرد. عادت ها در هر صورت بهترین خدمتکار یا بدترین الگوها می باشند. این عادت ها عمیقاً در اکثر انسان ها وجود دارد. شما می توانید میلیونر باشید. شما نبایستی منتظر پنجاه سال برای میلیونر شدن باشید. این شرایط می تواند در دو سال بعد رخ دهد. این موقعیت حتی ممکن است در سال بعد نیز برای ما اتفاق بیفتد.

شما می توانید در سال میلیون ها دلار درآمد داشته باشید. اگر من بتوانم این کار را بدون یک آموزش تجاری و بدون سرمایه صورت دهم پس شما هم می توانید. من این کار را با تمایل و انگیزه عمیق صورت دادم و خودم را از این شرایط خارج کردم. این کلید موفقیت است. من تمایل داشتم تا موارد مهم را دنبال نمایم و برای این کار من قصد دارم از شما بپرسم که مشتاق اینها باشید و در برابر مفاهیم قدیمی که در ذهن شما بعنوان تصاویری از طرف مسئولان در زندگیتان نمایان است کنار بزنید. این موردی دشوار می باشد اما شما پاداش خوبی خواهید گرفت.

قدرت انتخاب

زیبایی بشر بودن در این است که ما می توانیم دلیل بیاوریم و ما می توانیم افکار خود را انتخاب نماییم. شما می توانید انتخاب ها و پاسخ هایی برای نتایج شگفت انگیز خود در زندگی داشته باشید. یک حیوان تحریک که شد بصورت اتوماتیک عکس العمل نشان می دهد. من برخی انسان ها مانند این حیوانات می شناسم. آن ها می خواهند زندگی کنند و آن ها اصلاً مطمئن انتخاب های خود نیستند. زندگی می تواند دشوار باشد. انسان ها ممکن است بدون فکر کردن پاسخ دهند – پاسخ بدون فکر برای هر موردی در زندگی دو جنبه دارد، و ما انسان ها بعنوان بشر زمانی که عوامل محرکی را از منبع بیرونی خود دریافت می نماییم قابلیت این را خواهیم داشت تا انتخاب هایی را در زندگی خود داشته باشیم. شما توانایی این را دارید تا افکار موجود در ذهن خود را انتخاب نمایید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 450

کنگره : HF5386‬

دیویی : 650/1‬

کتابشناسی ملی : 5805380

شابک : 978-622-6841-16-0‬

سال نشر : 1398

نظرات