خرید و دانلود کتاب شاه کلید فروش در ایران

افزایش فروش در 30 روز بدون هزینه و تبلیغات!

امتیاز
5 / 5.0
خرید الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 9,500

نظر دیگران

نظر شما چیست؟
افزایش فروش در 30 روز بدون هزینه و تبلیغات!
شکستن مرزهای فروش با کارهای ساده
روش های کاملا کاربردی و تست شده برای فروشندگان ایرانی

تأییدیه های کتاب شاه کلید فروش در ایران
این کتاب توسط حاج آقای هاشمیان بنیان گذار و مدیریت محترم صنایع کاغذی خراسان (گلریز) و دکتر علیرضا نبی کارآفرین برتر سه سال متوالی کشور و مشاور ارشد مجمع تشخیص مصلحت نظام در حوزه کسب وکار مورد تأیید قرارگرفته که متن آن در اول کتاب قرار داده شده هست. همچنین تمام تکنیک های فروش این کتاب در کسب وکارهای مختلف تست شده و بعدازاینکه مطمئن شدم این روش ها در ایران جواب می دهند بعد در این کتاب با شما به اشتراک گذاشتم.

فصل اول: رازی که همه ثروتمندان می دانستند
دلیل موفقیت افراد ثروتمند زیادی رو موردبررسی قراردادم که باهم متفاوت بودند اما یک وجه تمایزی باهم دیگر داشتند که دلیل موفقیت تمام آن ها را تضمین می کرد که در این فصل به آن پرداخته شد.

فصل دوم: بهترین تفریح دنیا
یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر کسب و کاری داشتن علاقه به آن هست که باعث می شود کار از حالت خسته کنده بودن خارج شود و به یک تفریح تبدیل بشود. در این فصل از کتاب 8 تکنیک کاربردی برای پیدا کردن کسب و کار موردعلاقه مان که بتوانیم با آن تفریح کنیم نوشته شده هست.

فصل سوم: باورت در مورد خودت چیه؟
خیلی وقت ها باورهای اشتباه جلوی موفقیت ما رو در کسب و کارمان می گیرند که باید اصلاح شوند در غیر این صورت هرگز موفق نخواهیم شد؛ که این فصل نگاه شما رو به کسب و کارتان و خودتان تغییر می دهد.


فصل چهارم: از کجا شروع کنیم؟
بعد از اینکه علاقه خودتان را پیدا کردید برای شروع کار این فصل شما را راهنمایی می کند تا با کمترین ریسک و خطر به اهداف خودتان برسید.

فصل پنجم: هدف هدف نیست!
متأسفانه اکثر ما به خاطر هدف گذاری اشتباه به اهداف خودمان نمی رسیم در اینجا 8 دلیل نرسیدن به اهداف را بررسی می کنیم و نحوه درست هدف گذاری را با مثال آموزش می دهیم.

فصل ششم: چرا بازار خراب هست؟
در این فصل دلایل کاهش فروش کسب و کارمان رو بررسی می کنیم و برای آن راهکار ارائه می دهیم تا بتوانید آن مشکلات را حل کنید.

فصل هفتم: کارهای قبل از فروش (۶ میم فروش)
قبل از ملاقات مشتری کارهای برای آماده شدن و جذب مشتری بیشتر باید انجام بدهید که می تواند در فروش شما تأثیر خیلی زیادی بگذارد.
مثل: ۱ – مکان
۲ – معرفی
۳ – محصول و خدمات
۴ – مبلغ
۵ – موقعیت
۶ – مزیت رقابتی
که برای هر کدام از این ها به صورت کاربردی و اصولی راهکارهای قابل اجراء در کشور ایران داده می شود.

فصل هشتم: کارهای هنگام فروش
بعد از جذب مشتری و زمان ملاقات با او خیلی مهم هست که بتوانیم او را متقاعد کنیم از ما خرید کند در غیر این صورت تمام زحماتمان بی فایده خواهد بود. هنگام ملاقات با مشتری نکات مهمی وجود دارد که باید رعایت کنیم و یکی از مهم ترین دلایل خرید نکردن مشتری ها از ما به خاطر رعایت نکردن این نکات هست اگر دوست دارید مشتری از پیش شما دست خالی بیرون نرود حتماً این فصل کتاب را با دقت مطالعه کنید و تکنیک های آن را انجام دهید.

فصل نهم: کارهای بعد از فروش
یکی از نیازهای هر کسب وکار برای موفقیت داشتن مشتری های وفادار هست برای این کار نمی شود مشتری را به امان خدا رها کنیم که شاید برگردد پس نیاز داریم که با استفاده از روش های که گفته می شود او را پیگیری کنیم تا به مشتری وفادار ما تبدیل شود یادتان باشد هزینه جذب مشتری جدید 10 برابر نگهداری مشتری های خودتان هست پس این فصل را جدی بگیرید و از تکنیک های آن غافل نشوید.

فصل دهم: عمل کردن به آموخته ها
تمام آموزش های که می بینیم بدون عمل کردن دارای هیچ ارزشی نیستند این فصل شما را دلایل عمل نکردن به آموخته ها و اینکه چگونه به آموخته های خودمان عمل کنیم آشنا می کند.
صفحات کتاب :
160
کنگره :
HF5438/25‏‫‭/ت7ش2 1395
دیویی :
658/85‭‮‬
کتابشناسی ملی :
4229416
شابک :
978-600-6535-92-0
سال نشر :
1395

کتاب های مشابه شاه کلید فروش در ایران

با موفقیت اضافه شد
0