خرید و دانلود کتاب امام گردان

کتاب الکترونیکی امام گردان

حجم دانلود: 12.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب امام گردان، مشتمل بر خاطرات و یادداشت های عرفانی طلبه شهید «محمدعلی ملک« فرمانده گردان پیاده است. در بخشی از کتاب نیز یادداشت های خود شهید بدون دخل و تصرف آمده است.

«کودک قرن آباد»، «انقلاب سرک می کشد»، «پروانه شمع»، «هجرت به شهر علم»، «خنجر از پشت مزن»، «سفر به سرزمین نی ها»، «رسم امیر»، «لحظه های فراقت»، «رسم عشق بازی» و ... عنوان های موضوعی بخش های مختلف این کتاب هستند.

گزیده ای از کتاب امام گردان:
بعثی ها را می کشت. اما اسرای مسلمان را دوست داشت. در چنگوله بلندگو به دست می گرفت و به عراقی ها پیام عربی می داد که بیایند و تسلیم برادران مسلمانشان شوند.
نیمه شب دیدم یازده عراقی آمدند و اسیر شدند. آن ها می گفتند: «اَنا مُسلم؛ اَنا مُسلم.»

با تخته، اسب های چوبی می ساختیم و بازی می کردیم. با گِل گوسفند می ساختیم. اسباب بازی هایمان دست ساز خودمان بود. من بودم، حسینعلی دبّاغ، عباس، علی اکبر و محمدعلی. همه بچّه محل بودیم، هم فامیل...

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
374
نظرات درباره کتاب امام گردان
98912****0497

سلام کتاب امام گردان را خریدم دانلود نمی شود؟
شناسه 3883126723483842

1399-9-16 15:26:22

پاسخ
فراکتاب

سلام و عرض ادببرای دریافت کتاب ها در فراکتاب، نرم افزار را نصب بفرمایید، در منوی پروفایل شماره همراهی که با آن در سایت ثبت نام و کتاب را خریداری فرمودید را وارد نمایید.

کتاب پس از آن جهت دانلود در نرم افزار در اختیارتان خواهد بود


1399-9-17 09:08:54