امتیاز کتاب:
5 / 5.0
از 1 رای
الکترونیکی:
0.0
چاپی:
0.0
چاپی:
0.0
خرید الکترونیکی
ت 15,000
خرید چاپی
50,000
15%
ت 42,500

نظر دیگران درباره کار باید تشکیلاتی باشد

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب کار باید تشکیلاتی باشد

کتاب کار باید تشکیلاتی باشد از محمود زارعی و گروهی از نویسندگان در انتشارات شهید کاظمی چاپ و منتشر شده است، کتاب به بررسی تشکل و کار تشکیلاتی از منظر امام خامنه ای می‌پردازد.

 

درباره کتاب کار باید تشکیلاتی باشد

این کتاب با توجه به نیاز فعالان فرهنگی تدوین و تهیه شده و برگرفته از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله) است.

از عناوین این کتاب می توان به:
ضرورت کار تشکیلاتی
آثار و برکات کار تشکیلاتی
شاخص ها و بایدهای تشکیلات موفق انقلابی
آفت شناسی کار تشکیلاتی
وظایف مدیر تشکیلات
وظایف اعضاء تشکیلات
نمونه های موفق تشکیلات انقلابی
جبهه فرهنگی انقلاب سازماندهی می خواهد
و ...
اشاره کرد که کاملا بصورت کاربردی، دسته بندی و پردازش شده است.

 

کتاب کار باید تشکیلاتی باشد

 

بخشی از متن کتاب کار باید تشکیلاتی باشد

من نقش فساد را در نابود کردن همه‌ی دستاوردها، نقش بسیار خطرناکی می‌بینم. در هرجایی که نابسامانی وجود دارد، یکی از محتمل‌های بسیار بالا وجود فساد است.
البته ممکن است درجایی بی‌تدبیری و سوء مدیریت باشد؛ اما یکی از محتملاتی که به‌هیچ‌وجه قابل‌اغماض نیست، وجود فساد است. با فساد باید مبارزه شود.

در داخل تشکیلات شهرداری با فساد مماشات نکنید: چه فسادی که مربوط به بیرون شهرداری است و می‌خواهد از ابزار شهرداری استفاده کند، چه فسادی که خدای‌نکرده در درون‌هسته‌ای از هسته‌های شهرداری رخنه کرده باشد و در آنجا بخواهد گسترش پیدا کند و فضا و محیط امنی برای خود درست کند.
هرگونه مماشات با فساد و میدان دادن به آن، زیر پای خود شما را خالی و امکان ادامه‌ی کار را برای شما دشوار خواهد کرد. نگذارید در هیچ جای شهرداری فساد رخنه کند. البته کار دشواری است. شهرداری جایی است که انسان در آن با پول، با مردم، با مراجعان و باکسانی که حاضرند برای بعضی از مقاصد خود ولخرجی کنند، مواجه می‌شود.
این‌طور جاها خیلی باید مراقب بود. اینجاست که تقوای الهی به درد می‌خورد. تقوا زره ای است که اگر انسان آن را پوشید، تیرهای زهرآگین فساد و گناه در او کارگر نخواهد شد و او را از پا نخواهد انداخت. تقوا حصن منبع انسان است.
اینکه این‌همه ما را به تقوا توصیه کرده‌اند، به خاطر همین است. بسیاری از خطاها و انحرافاتی که مشاهده می‌کنید، ریشه‌ی فکری ندارد؛ نه اینکه خیال کنید یک ایدئولوژی است که کسی را به این نحوه عمل کردن وادار می‌کند؛ نه، ریشه‌ی بسیاری از این‌ها در نفسانیات خود انسان است.
یکجا پای انسان می‌لغزد و جلوگیری نمی‌کند؛ این لغزش ادامه پیدا می‌کند و انسان درصدد توجیه برمی‌آید و برای خودش ایدئولوژی می‌سازد. انسان گاهی مبنای فکری درست می‌کند تا خطای خود را اصلاح کند.
جلو خطاها و لغزش‌های خود را از همه‌جا بگیریم و بهتر از همه‌جا، اول کار است و بهتر از اول کار، پیشگیری است. این، روح تقوا را در ما تقویت خواهد کرد.

مبارزه‌ی با فساد، دشمن‌تراش است. هرکس بخواهد با فساد مبارزه کند، یک صف طولانی دشمن جلویش به وجود می‌آید. این دشمنان چه کسانی هستند؟ فاسدها و لشکرهایشان: چون فاسدهای دانه‌درشت، لشکرهایی هم دارند؛ این‌ها در مقابل می‌ایستند و انواع کارشکنی‌ها را می‌کنند. کارشکنی هم، همه‌اش این نیست که کسی چاقو بکشد و به کسی حمله کند. امروز از چاقو کشیدن خطرناک‌تر هم هست: تهمت می‌زنند، شایعه درست می‌کنند.

 

دانلود و خرید کتاب کار باید تشکیلاتی باشد

برای دانلود و خرید کتاب کار باید تشکیلاتی باشد از محمود زارعی می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی فراکتاب اقدام کنید. امکان تهیه هر دو نسخه دیجیتال و چاپی کتاب وجود دارد.

بیشتر
دیویی :
955/0844
کتابشناسی ملی :
4194584
شابک :
978-600-94646-1-6
سال نشر :
1395
صفحات کتاب :
148
کنگره :
DSR1691‏‫‭/ک2 1395

کتاب های مشابه کار باید تشکیلاتی باشد

با موفقیت اضافه شد
0