خرید و دانلود کتاب تکه ای از آسمان

بر اساس زندگی شهید محمد بروجردی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه کتاب : قصه فرماندهان

کتاب الکترونیکی تکه ای از آسمان

حجم دانلود: 403.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب تکه ای از آسمان

 کتاب تکه ای از آسمان از مجموعه "قصه فرماندهان "روایتی است داستانی از زندگی "شهید محمد بروجردی "و شرح مبارزات وی در دوران انقلاب و فداکاری های نامبرده در منطقه کردستان .شهید بروجردی در سال 1333 در یکی از روستاهای بروجرد متولد شد و در سال 1362در جبهه های جنگ به شهادت رسید.

داستانی از مقاطع مختلف زندگی فرمانده تیپ ویژه شهدا، شهید بروجردی، که پس از حضور طولانی در منطقه کردستان و مقابله با ضدانقلاب، به دست ضدانقلاب به شهادت می ‏رسد. ابتدای‏ کتاب در فصلی با عنوان «تکه ‏ای از آسمان» به زندگینامه مختصراین فرمانده شهید و حضور وی در فعالیت ‏های سیاسی قبل ازانقلاب و تشکیل گروه توجیدی سف، حضور فعال در کردستان وتشکیل گروه پیشمرگان کرد مسلمان و شرح شهادت وی در سه راه ‏نقده پرداخته شده است. 10 بخش دیگر کتاب داستان‏هایی اززندگی شهید در ایام دوران قبل و بعد از انقلاب و درگیری، نیروهای‏ ضدانقلاب کردستان می ‏باشد.


کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-964-471-591-4
سال نشر :
1393
شابک دیجیتال :
978-600-03-2314-1
صفحات کتاب :
92
کتابشناسی ملی :
1792560
9 / 4.9
نظرات درباره کتاب تکه ای از آسمان
مهدی داراب نیا

این کار شما مطمئنا در رشد کتابخوانی مؤثر و باقیات صالحاتی برای شماست.
کتابهایی را که قدرت خریدشان را نداشتم به راحتی و با پایین ترین قیمت ها در دسترس دارم

1396-3-25 02:53:41

پاسخ