دانلود کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده ای

نویسنده:

ارائه دهنده: نشر قناری

گوینده: نادر گهرسودی

کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده ای

حجم دانلود: 146.5 مگا بایت
مدت زمان : 159 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

در کنار او فقط تو بوده ای

نوشته فریبا کلهر، داستانی عجیب دارد. داستانی درباره عاشورا و شهادت امام حسین (ع) و یارانش، اما این بار راوی قصه کس دیگری است؛ یک راوی نامتعارف که انتظارش را ندارید. این بار راوی خود فرمانده سپاه ظلم و جور است. این بار قصه گو خود شیطان است.

خلاصه کتاب شنیداری در کنار او فقط تو بوده ای

کتاب صوتی در کنار او فقط تو بوده ای برای کودکان و نوجوانان نوشته شده و با صدای نادر گهرسودی خوانده شده است. در این اثر، شنونده با صدای شیطان که ماجرای کربلا را روایت می کند، همراه می شود تا ماجرای کربلا را از زبان او بشنود. در این روایت ساده و دور از لفاظی، با نام های بزرگان عاشورا و نقش آنها و البته نقش شیطان در پیشبرد کار سپاه کفر آشنا می شوید.

شیطان تا پایان ماجرا نمی ماند و بعد از شهادت ماه بنی هاشم، زمین را ترک می کند. پیام این اثر برای نوجوانان چنین است: شیطان را نباید دست کم گرفت، شیطان می تواند به دل و فکر شخصیت ها نفوذ کند و اختیار آنها را به دست بگیرد.

درباره فریبا کلهر فریبا کلهر نویسنده ایرانی ادبیات کودک و نوجوان

کلهر متولد سال ۱۳۴۰ است. او فعالیت ادبی اش را از دهه شصت شروع کرده و از بدو تاسیس سروش کودکان در سال ۱۳۸۲ سردبیر این ماهنامه بوده است. کتاب سوت فرمانروای کلهر در سال ۱۳۶۹ به عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی برگزیده شد و تا امروز کلهر تنها کسی است که این جایزه را در سن زیر سی سالگی دریافت کرده است. فریبا کلهر تا کنون صدها قصه برای کودک و نوجوان و چندین رمان بزرگسال نوشته و کارهای با ارزشی در بازنویسی اسطوره ها انجام داده است. او به بانوی هزار قصه ایران معروف است.

مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
84
کنگره :
BP41/76‏‫‬‮‭/ک84د4 1397
دیویی :
297/9534
کتابشناسی ملی :
5226284
شابک :
978-964-476-139-3
سال نشر :
1397
نظرات درباره کتاب در کنار او فقط تو بوده ای
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.