خرید و دانلود کتاب درخت توت پیر

کتاب الکترونیکی درخت توت پیر

حجم دانلود: 415.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

« درخت توت پیر» مجموعه داستانی است نوشته نسرین خوش خرام است که چاپ اول آن به تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
به گزارش ستادخبرانتشارات سوره مهراین کتاب مشتمل بر 14 داستان کوتاه است که عنوان «درخت توت پیر» برگرفته از یکی از داستانهای کتاب است . برخی از عناوین این داستانها عبارتند از:« قاب عکس، کلاه های بافتنی، روسری یاسی، چشم های سیاه رویا، چشم روشنی ، درخت توت پیر و ... »
نویسنده در این داستانها سعی کرده با بهره گیری از نثری روان و ساده به بیان مفاهیمی چون عشق، پیری ،‌شهادت ، مسائل روزمره زندگی و... بپردازد . قصه « درخت توت پیر» ماجرای زندگی یک پیرزن و فرزندش و مشکلات مالی آنهاست.
شاید ویژگی بارز این کتاب رئالیسم جاری در تمام سطور آن است که مخاطب را به تماشای ماجراهایی آشنا اما قدیمی می برد ،فضاهایی به دور از زندگی تکنولوژی زده عصر کنونی و زندگی که در سادگی اما سختی پیچیده است.
درقسمتی از « درخت توت پیر» می خوانیم:
« به سختی از زمین بلند شد. بافه موهای حنایی اش را به پشت انداخت و به طرف صندوق خانه رفت.کاسه ای برداشت. از اتاق بیرون رفت. ... میانه لب و زبانش چیزی را زمزمه می کرد و توت جمع می کرد. روی آجرها پر بود از لکه های توت های رسیده و له شده. وقتی کاسه پرشد از جا بلند شد. به طرف شیر آب رفت و توت ها را شست. وارد اتاق که شد، کاسه توت را جلوی توران و کریم روی قالی گذاشت.»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
59
کنگره :
‫PIR8040‭‬ ‭/و523‫‬‭د4 1386
دیویی :
‫‬‭‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
1035231
شابک :
978-964-506-372-4
سال نشر :
1386
شابک دیجیتال :
978-600-03-1908-3
نظرات درباره کتاب درخت توت پیر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.