دانلود رایگان کتاب پژوهش ‏ها و پژوهشگران برتر

کتاب الکترونیکی پژوهش ‏ها و پژوهشگران برتر

حجم دانلود: 460.0 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب از یک مدخل، چهار بخش و دو ضمیمه تشکیل شده است. در مدخل طبق معمول، به نکات مقدماتی اشاره گردیده است. اما چهار بخش اصلی کتاب در واقع سعی می‏کند به ترتیب به چهار پرسش اصلی در باب معجزه پاسخ دهد؛ این چهار پرسش عبارتند از: معجزه چیست؟ آیا معجزه امکان وقوع دارد؟ آیا اساسا وقوع معجزه به کمک دلایل و شواهد قابل اثبات است؟ رویداد اعجازآمیز بر چه چیزی و چگونه دلالت می‏نماید؟
ضمایم کتاب حاصل دوترجمه است: ضمیمه اول ترجمه بخش‏دهم از کتاب «تحقیق در فاهمه انسانی» اثر دیوید هیوم است. او در این بخش به اعتقاد بسیاری از صاحب‏نظران سعی می‏کند نشان دهد که معجزه قابل اثبات نیست. ضمیمه دوم ترجمه مقاله‏ای است از کرس اسلوپک تحت عنوان «تفسیری جدید از مقاله درباره معجزات هیوم» نویسنده این مقاله مدعی است که اگر مقاله در باب معجزات هیوم را در بافت تاریخی صحیحش بنگریم آشکار می‏شود که استدلال هیوم بر ضد معجزات تفاوت چشم‏گیری دارد با آنچه معمولاً از آن بر داشت می‏شود.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب پژوهش ‏ها و پژوهشگران برتر
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.