خرید و دانلود کتاب نسیم نخلستان

جلوه هایی از زندگی و جهاد آیت الله سید مجتبی موسوی لاری

کتاب الکترونیکی نسیم نخلستان

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

خانم دکتر، اسپانیایی بود؛ یک اسپانیایی مسلمان که در کوبا با دکتری ایرانی آشنا شد و همان جا با او ازدواج کرد. روزی از همسرش پرسید: «فارس کجای ایران است؟» همسرش با تعجب گفت:«از کجا فارس را می شناسید؟» خانم دوباره پرسید:«لار در کجای استان فارس قرار دارد؟» تعجب همسرش بیشتر شد. در پاییز 1387 با همسرش به ایران آمد. یک راست رفت به استان فارس، شهرستان لار، منزل آیت الله لاری. روبه همسرش کرد و گفت: « من با خواندن کتابهای ایشان مسلمان شدم.»

جلوه هایی از زندگی و جهاد آیت الله سید مجتبی موسوی لاری:
عطر مکتب توحیدی اسلام را می توان حتی از لابه لای کتاب خانه های اروپا و آمریکا هم استشمام کرد. بخشی از این عطر جا ن فزا، نسیمی است از نخلستان های لار.
آوازه ی نام و آثارش از مرزهای ایران و جهان اسلام فراتر رفته و در نزد اندیشمندان و فرهیختگان و تشنگان حقیقت، طرفدارانی با انگیزه یافته است. حوزه ی تأثیر آثار این شخصیت برجسته در ساختار معرفتی تشنگان معارف اسلامی و جغرافیای کنونی به قدری گسترده و ژرف است که شاید به جرأت بتوان گفت، وی در فهرست چند اندیشمند انگشت شمار جهان اسلام باشد که کتاب های اعتقادی وا خلاقی اش، قلب های بسیاری را به تسخیر خود درآورده است. اندیشه ی حاکم بر نوشته های این عالم روحانی، وی را زیبنده ی نام هایی چون مرزبان توحید، مردی فراتر از مرزها، جهانی در خلوت و... کرده است.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود کتاب صوتی خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
112
کنگره :
BP55/3 ‭/م847‭‮الف‬24 1390‬
دیویی :
297/998
کتابشناسی ملی :
2616466
شابک :
978-600-6360-26-3
سال نشر :
1390
نظرات درباره کتاب نسیم نخلستان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.