خرید و دانلود کتاب نسیم نخلستان

جلوه هایی از زندگی و جهاد آیت الله سید مجتبی موسوی لاری

کتاب دیجیتال نسیم نخلستان

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

خانم دکتر، اسپانیایی بود؛ یک اسپانیایی مسلمان که در کوبا با دکتری ایرانی آشنا شد و همان جا با او ازدواج کرد. روزی از همسرش پرسید: «فارس کجای ایران است؟» همسرش با تعجب گفت:«از کجا فارس را می شناسید؟» خانم دوباره پرسید:«لار در کجای استان فارس قرار دارد؟» تعجب همسرش بیشتر شد. در پاییز 1387 با همسرش به ایران آمد. یک راست رفت به استان فارس، شهرستان لار، منزل آیت الله لاری. روبه همسرش کرد و گفت: « من با خواندن کتابهای ایشان مسلمان شدم.»

جلوه هایی از زندگی و جهاد آیت الله سید مجتبی موسوی لاری:
عطر مکتب توحیدی اسلام را می توان حتی از لابه لای کتاب خانه های اروپا و آمریکا هم استشمام کرد. بخشی از این عطر جا ن فزا، نسیمی است از نخلستان های لار.
آوازه ی نام و آثارش از مرزهای ایران و جهان اسلام فراتر رفته و در نزد اندیشمندان و فرهیختگان و تشنگان حقیقت، طرفدارانی با انگیزه یافته است. حوزه ی تأثیر آثار این شخصیت برجسته در ساختار معرفتی تشنگان معارف اسلامی و جغرافیای کنونی به قدری گسترده و ژرف است که شاید به جرأت بتوان گفت، وی در فهرست چند اندیشمند انگشت شمار جهان اسلام باشد که کتاب های اعتقادی وا خلاقی اش، قلب های بسیاری را به تسخیر خود درآورده است. اندیشه ی حاکم بر نوشته های این عالم روحانی، وی را زیبنده ی نام هایی چون مرزبان توحید، مردی فراتر از مرزها، جهانی در خلوت و... کرده است.

مشخصات کتاب
شابک :
978-600-6360-26-3
سال نشر :
1390
صفحات کتاب :
112
کنگره :
BP55/3 ‭/م847‭‮الف‬24 1390‬
دیویی :
297/998
کتابشناسی ملی :
2616466
نظرات درباره کتاب نسیم نخلستان
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.
خرید کتاب