خرید و دانلود کتاب رهبری به شیوه مادیبا

درس های رهبری از نلسون ماندلا

کتاب الکترونیکی رهبری به شیوه مادیبا

حجم دانلود: 1.5 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

این کتاب در مورد مردی است چند بعدی، که میراث او شور و عشق لایزالش در راه رفاه دیگران است. در این کتاب شماری از زنان و مردان در مورد چگونگی تأثیرگذاری ماندلا بر زندگی خود سخن ﻣﻲگویند و بدینوسیله خصوصیاتی را که ماندلا را به یکی از بزرﮒترین انسانﻫﺎی زمانهﻱ ما تبدیل کرده، با ما در میان ﻣﻲگذارند. این اشخاص توضیح ﻣﻲدهندکه او تنها با انجام کارهای خیلی معمولی توانسته چنین تأثیرگذار باشد. عصارهﻱ این کتاب چند ویژگی کلیدی است خاص رهبری داهیانه.
بیشتر وقایع این کتاب مربوط به زنان و مردان کاملاً معمولی است. تعدادی هم از طریق روزنامهﻫﺎ و مجلات و تلویزیون جمع آوری شدهﺍند. این که این وقایع همان گونه که شرح داده ﻣﻲشوند اتفاق افتاده یا نه، چندان مهم نیست. آنچه مهم است این است که راویان همه تلاش ﻣﻲکنند پدیدهﻯ مادیبا را تعریف کنند. این داستانﻫﺎ راهی است برای فهم آنچه که ماندلا به جهان آموخته است و ارزش آنها در الهام بخش بودﻥشان برای کسانی است که بدانﻫﺎ گوش ﻣﻲسپارند.
مارتین کالونگا باندا انگشت روی یکی از بهترین رهبران جهان معاصر گذاشته است. او با نقل یک سری داستان به ما کمک ﻣﻲکند که ویژگیﻫﺎی کلیدی رهبری را دریابیم. رهبران در حوزهﻫﺎی تجارت، حکومت و سایر زمینهﻫﺎ این کتاب را منبع مهم و عملی بصیرت، الهام و آگاهی خواهند یافت.
اولیوراف . ویلیامز، استاد مرکز اخلاقیات در تجارت، دانشگاه نتردام، استاد میهمان در دانشگاهﻫﺎی کیپ تاون و استلنبوش

نلسون ماندلا هر چند به افسانه ﻣﻲماند، اما مردی از جنس گوشت و خون است. این داستانﻫﺎ نگاهی تازه، واقعی و باشکوه به مقولهﻱ رهبری دارد. کالونگا با بازگویی این داستانﻫﺎی ناب افریقایی، عنصر رهبری را روشنایی ﻣﻲبخشد و برای رهبران در جای جای عالم بصیرت به ارمغان ﻣﻲآورد.
پلی کرتیس، مدیر برنامهﻱ صنعت دانشگاه کمبریج

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
118
کنگره :
‫‬‮‭HM1261‫‬‭/ک2ر9 1389
دیویی :
‫‬‮‭303/34
کتابشناسی ملی :
2072143
شابک :
978-964-313-689-5
سال نشر :
1389
نظرات درباره کتاب رهبری به شیوه مادیبا
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.