خرید و دانلود کتاب تاریخ فلسفه غرب(جلد اول)

از آغاز دوره یونانی ا پایان قرون وسطی

کتاب الکترونیکی تاریخ فلسفه غرب(جلد اول)

حجم دانلود: 1.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

در عرصه فرهنگ و اندیشه امروز، کتاب های «تاریخ فلسفه» از رونق و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. این امر، خود حاکی از برانگیختگی امید بخش تمایلات فکری نسل جدید و نشان دهنده نوعی اقبال عمومی به «فلسفه» و تاریخ پر فراز و نشیب آن است.
توجّه به فلسفه، همواره در عمق بخشیدن به فرهنگ و بسط معنا دار فضای تفکّر جامعه نقش آفرین بوده است; به عبارتی می توان چنین گفت که حضور فلسفه در عرصه ذهن و زبان مردم، همواره از سطحی نگری و خام اندیشی جلوگیری کرده و مانع از آن شده است که سستی در گفتار و خفّت در رأی، بنیان های فرهنگ یک جامعه را بنا کنند و آشفتگی و ابتذال، جای فکر و اندیشه را بگیرند.
در این میان، اساتید و دانشجویان فلسفه که تماس مستقیمی با اندیشه های فلسفی دارند، در بارور ساختن تفکّر و تعمیق و تصحیح انگیزه های اندیشه آفرینِ افراد جامعه، نقش بسزایی برعهده دارند که ایفای درست آن، تأثیر انکار ناپذیری در رواج حیات فرهنگی جامعه و استوار شدن تفکّر در مقابل خام اندیشی و سبک سری خواهد داشت.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
شابک :
978-964-195-083-7
سال نشر :
1388
کد کتاب :
BA0094
نظرات درباره کتاب تاریخ فلسفه غرب(جلد اول)
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.