خرید و دانلود کتاب تفنگ پدر بر بام های تهران

کتاب الکترونیکی تفنگ پدر بر بام های تهران

حجم دانلود: 373.2 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

به گزارش پایگاه خبری انتشارات سوره مهر،حسن بهرامی درباره این کتاب گفت:«تفنگ پدر بر بام های تهران» درباره چند جوان دانشجو است که به شکل دیگری در حال مبارزه با رژیم شاه هستند.

وی افزود: یکی از این جوان ها که اهل روستایی از استان کهکیلویه و بویر احمد است پس از مدتی از این شیوه مبارزه خسته می شود و عزم محل سکونت خودشان می کند و تفنگی که پدرش برای شکار حیوانات استفاده می کرده را بر می دارد و با خود به تهران می آورد.روی پشت بام خانه ها می رود و به ماموران شلیک می کند.

این نویسنده ادامه داد: این شخص به اسم حکیم بهرامی که قهرمان اصلی داستان است ،بعد از پیروزی انقلاب راهی جبهه می شود و در آنجا جانباز می شود و در واقع با روایت اول شخص در دوران بعد از جنگ خاطراتش را روایت می کند.

بهرامی درباره اینکه سعی کرده تا این کتاب از لحاظ تکنیک و زبان، به شکل مدرنی نوشته شود،افزود:سعی کردم با زبان و تکنیک مدرنی در مایه انقلابی یک کار ارزشی انجام دهم.

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
88
کنگره :
‫PIR7972‭‬ ‭/ھ66‫‭ت7 1389
دیویی :
‫‭8‮فا‬3/62
کتابشناسی ملی :
2209107
شابک :
978-600-175-073-1
سال نشر :
1389
شابک دیجیتال :
978-600-03-1992-2
نظرات درباره کتاب تفنگ پدر بر بام های تهران
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.