انتشارات سدید(انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق(ع))

معرفی و تاریخچه انتشارات سدید

انتشارات سدید (موسسه علمی فرهنگی سدید) به عنوان انتشارات بسیج دانشگاه امام صادق (ع) در حال فعالیت است. این مجموعه با این دغدغه کار خود را آغاز کرد که چگونه می توان اقدامی کرد که افراد بیشتری بتوانند از اساتید و محتوای آموزشی برگزرا شده توسط این مجموعه، استفاده کنند!؟ نشر سدید در راستای پاسخ به این دغدغه و هدف خود، اقدام به تولید مطالب و محتواهای جدید و ویرایش محتواهای از پیش موجود در قالب جزوه نمود.
سدید پس از اینکه موفق به ایجاد یک فرآیند دقیق و موفق در این مسیر رسید، جهت گسترش و ارائه مطلوب تر ایده اولیه خود، در سال 1390 اقدام به تاسیس موسسه علمی فرهنگی سدید نمود. سدید در ادامه کار و پس از این مرحله بود که توانست در سال 1392 کار ثبت انتشارات خود را نیز به انجام برساند و از آن به بعد در قالب یک ناشر به فعالیت های خود ادامه دهد.

 

موضوعات و حوزه فعالیت نشر سدید

عمده فعالیت نشر سدید در حوزه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دین و مذهب، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی و مطالبی از این دست است.

 

کتاب های انتشارات سدید

از مهمترین و معروف ترین کتاب های انتشارات سدید می توان به: «درس گفتارهای اقتصاد مقاومتی»، «سفر عشق»، «خاطرات یک لباس شخصی»، «راز دیدار علم»، «الی الحبیب» و... اشاره کرد.

 

اطلاعات تماس نشر سدید

برای برقراری ارتباط با نشر سدید می توانید از طریق درگاه های زیر اقدام کنید:
آدرس: تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و ابوریحان، پلاک ۱۱۱۸، طبقه زیر همکف
کدپستی : 1315783800
ایمیل : info@sadidisu.ir
تماس با پشتیبانی: 02166485850

بیشتر