خرید و دانلود کتاب ردپایی تا بهشت

ناشر: فاتحان

نویسنده:

کتاب الکترونیکی ردپایی تا بهشت

حجم دانلود: 241.7 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

شهید مهدی نظرفخاری، زادة روز پنجم اسفندماه سال 1338 در شهرستان ساوه، نخست معلم بود؛ تا این که به ضرورت شرکت در جنگ و دفاع از انقلاب اسلامی، جامه سبز پاسداری به تن آراست. او میان سال های 61 تا 63 فرماندة گردان پیادة ساوه و سپس معاون اطلاعات ـ عملیات لشکر 17علی بن ابی طالب علیه السلام شد. پس از آن، قائم مقام تدارکات و پشتیبانی این لشکر را پذیرفت سرآخر، در شب ولادت خودش، توی گیر و دار نبرد کربلای5 در محور عملیاتی منطقه شلمچه، به دیدار معشوق شتافت پیکر پاک اش، از آن روز در گلزار شهیدان امام زاده سیدعلی اصغر شهرستان ساوه، در خاک آرمیده است...
... بچه های گردان من، اگه از دست دشمن کشته نشن، از بی توجهی هموطن هاشون حتماً می میرن!
حاج مهدی جا خورد و آنی دست از کار کشید. «نکنه منظورش خود من و بچه های تدارکات باشه؟! ما که تا جایی که توی توان مون باشه و بالاتر از اندازة خواستة یگان های رزمی، به بچه های خط سرکشی می کنیم و غذا و مهمات بین شون تقسیم می کنیم و هیچ وقت بین شون فرقی نمی ذاریم.» خودمون گرسنه می مونیم اما راضی نمی شیم بچه های خط گرسنه بمونن؛ به خصوص الان که حمله است.»
حرف روشنی را به روی خودش نیاورد؛ اما آرام پرسید:
ـ نکنه من کار خطایی کردم؟
روشنی فریاد کشید:
ـ بله، خطا کردی! چرا به فکر بچه های گردان من نیستی؟

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

خرید کتاب خداحافظ سالار

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
34
نظرات درباره کتاب ردپایی تا بهشت
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.