معرفی و دانلود کتاب حضرت ادریس علیه السلام

دفتر دوم سلسله مباحث سمت خدا

کتاب دیجیتال (EPUB) حضرت ادریس علیه السلام

حجم دانلود: 359.2 کیلو بایت

کتاب چاپی حضرت ادریس علیه السلام

تامین کننده: کتابرسان

کتاب چاپی حضرت ادریس علیه السلام

تامین کننده: ابر و بُن
نوع جلد : شومیز
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب حضرت ادریس علیه السلام

کتاب حضرت ادریس علیه السلام به قلم محمدرضا عابدینی یکی از کتاب‌های مجموعه سیرۀ تربیتی پیامبران است. این مجموعه زندگانی نورانی انبیا را در اوج نقطه کمالشان می‌نگرد و از میانه هزار نکته اجتماعی و فرهنگی، برخی از آن را برای کسانی بازگو می‌کند که دوست دارند زیبا زندگی کنند.

در دومین دفتر نیز به سراغ درس‌هایی از شیوه زیستن حضرت ادریس(ع) رفته‌ایم؛ پیامبری که خداوند اورا موکل آسمان چهارم قرار داده‌است و طالبان سیر و سلوک باید برای طی مراتب قرب به ایشان متوسل شوند. اینک می خواهیم شخصیت ایشان را بیش‌از پیش بررسی کنیم و به خاطر بسپاریم.

گزیده کتاب حضرت ادریس علیه السلام

زمانی که سرگذشت حضرت ادریس علیه السلام و حالات و کمالات آن حضرت را مطالعه می کنیم، می بینیم که خدای تبارک وتعالی چه ظرفیت های عظیم و چه حالات باشکوه و چه شفیعان بزرگی از انبیا علیهم السلام را برای ما قرار داده است.

عظمت این ها نه تنها خدشه ای به بزرگی نبی گرامی اسلام صلی الله علیه وآله و ائمۀ معصوم علیهم السلام وارد نمی کند، بلکه هرچه اینها عظیم تر باشند، به عظمت نبی گرامی و آل او علیهم السلام بیشتر پی می بریم؛ زیرا همۀ انبیا علیهم السلام شأنی از شئون آن ها هستند.

حضرت ادریس علیه السلام شاید با چهار واسطه به شیث نبی علیه السلام می رسد. شیث علیه السلام فرزند آدم علیه السلام است. حضرت ادریس علیه السلام در میان پیامبرانی که از حضرت آدم تا حضرت نوح علیه السلام آمده اند، از درخشش بیشتری برخوردار است.

مشخصات کتاب
دیویی :
297/156
کتابشناسی ملی :
7353733
شابک :
978-600-441280-3
سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
256
کنگره :
‫‬‭BP88/22
نظرات درباره کتاب حضرت ادریس علیه السلام
98905****4176

خوب

پاسخ
خرید کتاب