معرفی و دانلود کتاب حضرت نوح علیه السلام

دفتر سوم سلسله مباحث سمت خدا

کتاب چاپی حضرت نوح علیه السلام

تامین کننده: کتابرسان
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب حضرت نوح علیه السلام

کتاب سیره تربیتی پیامبران (حضرت نوح (ع))، به قلم محمدرضا عابدینی در چهارده فصل به بیان سیره تربیتی حضرت نوح (ع) پرداخته است. انبیاء در اوج نقطه کمالی شان، هر کدام ظهوری از ظهورات انسان کامل محمدی (ص) بوده و همه آنها با هم در اوج کمالاتشان انگشت اشاره و آیه ای برای شناخت خداوند متعال و جلوه تمام و خلیفه مطلق او می باشند.

این مجموعه زندگانی نورانی انبیا را در اوج نقطه کمالشان می‌نگرد و از میانه هزار نکته اجتماعی و فرهنگی، برخی از آن را برای کسانی بازگو می‌کند که دوست دارند زیبا زندگی کنند.

در سومین دفتر نیز به سراغ درس‌هایی از شیوه زیستن حضرت نوح(ع) رفته‌ایم؛ پیامبری که اولین شریعت و دین الهی را به جهانیان عرضه کرد و با وجود فراز و نشیب بسیار داستان زندگانی ایشان، زیبایی رفتار و تلاششان ستودنی و کمتر خوانده شده است. اینک می خواهیم شخصیت ایشان را بیش‌از پیش بررسی کنیم و به خاطر بسپاریم.

گزیده کتاب حضرت نوح علیه السلام

وقتی انسان آیاتی که در قرآن کریم درباره نوح(ع) آمده است را نگاه می‌کند، می‌بیند که خدای تبارک و تعالی از اینکه این همه آیه در رابطه با نوح نبی آورده، مقاصد تربیتی و سنت‌های الهی بسیاری را در نظر داشته است که با تحلیل و بیان بعضی از آن ها نکات تربیتی ارزشمند و اصول و قواعد بسیاری آشکار می شود.

مشخصات کتاب
سال نشر :
1398
صفحات کتاب :
292
کنگره :
‫‬‮‭BP88/2‫‬‮‭/ع2س9 1398
دیویی :
297/156
کتابشناسی ملی :
5551400
شابک :
978-600-441-213-1
نظرات درباره کتاب حضرت نوح علیه السلام
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.