خرید و دانلود کتاب به کی می گن قهرمان؟

روایتی داستانی از زندگی شهید سید علی اندرزگو (قهرمانان انقلاب ۱۰)

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه کتاب : قهرمانان انقلاب

کتاب الکترونیکی به کی می گن قهرمان؟

حجم دانلود: 422.4 کیلو بایت
توضیحات درباره کتاب

کتاب «به کی می گن قهرمان»نوشته نرگس آبیار از سوی انتشارات سوره مهر منتشرشد.
به گزارش ستاد خبر انتشارات سوره مهر،کتاب«به کی می گن قهرمان»باگردآوری ونویسندگی نرگس آبیار ،سرگذشت زندگی شهید سیدعلی اندرزگو است که از سوی دفتر کودک و نوجوان مرکز آفرینش های ادبی در قالب مجموعه«قهرمانان انقلاب»منتشر شد.
«به کی می گن قهرمان»که از دهمین کتاب مجموعه قهرمانان انقلاب است با برداشتی تاریخی به صورت داستانی در 14بخش تهیه وتنظیم شده که هدف از نگارش آن شناخت نوجوانان و کودکان باتاریخ ایران زمین وآشنایی آنان باسرگذشت مردان درخشان تاریخ بوده است.
شایان ذکر است محتوای این کتاب برگرفته از اسنادوخاطرات شهید اندرزگو است،همچنین در منابع این کتاب نام چندین جلد کتاب همانند«سفر بر مدار مهتاب»(گفتگوبا کبری سیل پور)نوشته مرتضی سرهنگی وهدایت الله بهبودی که ازسوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است، دیده می شود.
درپشت جلد کتاب درباره این مجموعه گفته شده:« مجموعه «قصه مردان انقلاب»از وقتی آغاز شد که مردم این دیار علیه ظلم به پا خاستند.آنان،از هر کوی وبرزن،به میدان مبارزه قدم گذاشتندوگوش به فرمان رهبری سپردندکه دور از وطن بود.»

کتاب خداحافظ سالار - نویسنده: حمید حسام - ناشر: سوره مهر

دانلود رایگان کتاب خداحافظ سالار (به همراه نسخه صوتی و چاپی)

نویسنده : حمید حسام

کتاب خداحافظ سالار روایتگر خاطرات همسر سردار شهید حسین همدانی است که از تاثیرگذار ترین شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها و با نام جهادی ابو وهب است. خاطرات زندگی پرفراز و نشیب بانو پروانه چراغ نوروزی از ابتدای کودکی شروع شده و تا لحظه شهادت حبیب مدافعان حرم در سال 94 ختم می شود.

خرید کتاب
مشخصات کتاب
صفحات کتاب :
91
شابک دیجیتال :
978-600-03-2037-9
نظرات درباره کتاب به کی می گن قهرمان؟
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.