دانلود کتاب صوتی نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن

زندگی جنگ نیست، یک بازی دل انگیز است

کتاب صوتی نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن

حجم دانلود: 25.5 مگا بایت
مدت زمان : 20 دقیقه
توضیحات درباره کتاب

معرفی نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن

در نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن می‌خوانیم که قوه ‌تخیل ما چطور می‌تواند زندگی واقعی‌مان را بسازد. اسکاول‌شین در این نانو تمام بخش‌های زندگی آدمی از ثروت و روزی گرفته تا عشق و الهامات درونی را بیان کرده و برای رسیدن به هر کدام از آن ها راه‌ حل‌هایی ارائه می‌دهد. در نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن می‌خوانید که زندگی یک جنگ نیست، بلکه یک بازی است که می‌توانید آن طور که دوست دارید آن را پیش ببرید.

فلورانس اسکاول‌شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند محبوب آمریکایی بود. او دانش الهی را تدریس می‌کرد و از این طریق توانست گره از مشکلات زندگی افراد بسیاری بگشاید و تلاش می‌کرد تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلف ترجمه شد و در اختیار همگان قرار گرفته است.

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. 

با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.مشخصات کتاب
نظرات درباره کتاب نانو کتاب بازی زندگی و چگونگی آن
شما اولین نفری باشید که درباره این کتاب نظر می دهید.