نظر دیگران درباره ایلیا 1 و 2

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب کمیک ایلیا جلد 1و2

کتاب کمیک ایلیا جلد 1و2، به قلم امین توکلی یک مجموعه داستان دنباله‌دار مصور یا کمیک استریپ می باشد از انتشارات کمیکا. کتاب‌های کمیک یا داستان مصور، کتاب‌هایی هستند که به کمک تصویر، داستانی را برای شما روایت می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم در دنیای فانتزی داستان‌ها غرق شویم، دنیایی که در آن همه می‌توانند قدرت‌های خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری از غیر ممکن‌ها در آن ممکن می‌شود. کتاب داستان مصور ایلیا؛ تولد یک قهرمان، کلید ورود شما به دنیای داستان‌های فانتزی ابرقهرمانان است.

به دنیای کمیکا خوش آمدید! دنیایی که قاب‌های پشت سر هم کمیک، مانند دانه‌های یک زنجیر، داستانی جذاب و دوست داشتنی را روایت می‌کنند. داستان ایلیا از روزی شروع شد که امیرعلی فهمید علت مرگ پدر و مادرش، داروهای مسموم پخش شده در شهر است و از همه عجیب‌تر قدرت خارق العاده‌ای که به دست آورده بود، هیچ کدام بی‌ارتباط به هم نبودند. امیرعلی درست مانند پدرش یک ابرقهرمان بود، او انتخاب شده بود تا در برابر تاریکی بایستد.

تاریکی به وسیله قائن می‌خواهد جهان را تصرف کند و نظم جدیدی بر زمین حاکم نماید. قائن موجودی است که بعد از خلقت آدم متولد شده و به خاطر عهدی که با ابدون بسته، علاوه بر داشتن قدرت های ماورائی، به واسطه پیروانش که در سراسر جهان پخش شده‌اند و مسئولیت های کلیدی دارند بسیار خطرناک و قدرتمند است.

امیرعلی می‌داند که به تنهایی از پس شکست چنین دشمنانی بر نخواهد آمد و باید گروه ابرقهرمانان را تشکیل دهد. گروهی متشکل از بهترین دوستانش، آرش، کامران و مرتضی. این گروه کوچک باید در برابر تهدیدات بزرگی بایستند.

گزیده کتاب کمیک ایلیا جلد 1و2

وقتی امیرعلی و دوستانش از پله‌های آزمایشگاهِ مخفی پایین می‌رفتند، تصور نمی‌کردند با محفظه‌هایی پر از آدم‌های جهش‌یافتۀ ژنتیکی روبه‌رو شوند؛ آدم‌هایی که بخشی از بدنشان به هیولا تبدیل شده بود. اما این فقط بخشی از نقشۀ خاندان سایه برای تبدیل مردم شهر به موجودات تسخیرشده است. ورود امیرعلی و دوستانش به این آزمایشگاه سرآغاز ماجراجویی بزرگی برای آن‌ها است.

سال نشر :
1399
صفحات کتاب :
86
کنگره :
‭PN6790 ‬
دیویی :
‭[ج]741/5955‬
کتابشناسی ملی :
7275647
شابک :
978-622-737606-7

کتاب های مشابه ایلیا 1 و 2

با موفقیت اضافه شد
0