معرفی و دانلود کتاب کمیک ایلیا جلد3و4

کتاب دیجیتال کمیک ایلیا جلد3و4

حجم دانلود: 39.2 مگا بایت
توضیحات درباره کتاب

معرفی کتاب کمیک ایلیا جلد3و4

کتاب کمیک ایلیا جلد3و4 به قلم امین توکلی یک مجموعه داستان دنباله‌دار مصور یا کمیک استریپ می باشد از انتشارات کمیکا کتاب‌های کمیک یا داستان مصور، کتاب‌هایی هستند که به کمک تصویر، داستانی را برای شما روایت می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم در دنیای فانتزی داستان‌ها غرق شویم، دنیایی که در آن همه می‌توانند قدرت‌های خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری از غیر ممکن‌ها در آن ممکن می‌شود. کتاب داستان مصور ایلیا؛ تولد یک قهرمان، کلید ورود شما به دنیای داستان‌های فانتزی ابرقهرمانان است.

به دنیای کمیکا خوش آمدید! دنیایی که قاب‌های پشت سر هم کمیک، مانند دانه‌های یک زنجیر، داستانی جذاب و دوست داشتنی را روایت می‌کنند. امیرعلی چیزی رو که از تلویزیون می دید اصلا باورش نمیشد! این حتما یه فیلم تخیلی بود! اصلا! اون هم وسط شهر؟ خودش بود، اصلان که از مرگ برگشته بود و واقعا داشت به مردم شهر آسیب میزد …

اما امیرعلی در این شرایط چیکار خواهد کرد. درسته که امیرعلی تصمیم گرفته دیگه جون خودش رو تو خطر نندازه اما هنوز قدرت عجیب و غریبی که توی وجودش حس می کنه و اتفاقاتی که تو آزمایشگاه اصلان افتاده بود و فکر اون زن که تو لحظه آخر نجاتش داد، یک ثانیه هم راحتش نمی ذاره.

از طرفی تنهایی امیرعلی و ریحانه، و مسئولیت سخت اداره این زندگی بعد از رفتن مادرش رو دوشش سنگینی می کنه و امیرعلی نمی تونه این زندگی شکننده رو به خطر بندازه. دقیقا همینجاست که یک نفر تصمیم می گیره قهرمان باشه یا به زندگی عادی خودش ادامه بده.

گزیده کتاب کمیک ایلیا جلد3و4

+حانیه! تو سختی های بعد از من قوی باشید.

-شک به دلت راه نده! نمیذارم آب تو دل بچه ها تکون بخوره.

هر لحظه زندگی بدون تو مثل یه عمر می‌گذره؛ اما میدونم مبارزها چقدر انتظار می‌کشن که به این لحظه برسن.

با خیال راحت برو، ابراهیم!

+مطمئنم همراه قوی ای مثل تو مبارزهای بزرگتری تربیت خواهد کرد.

اینُ از طرف من بده به امیرعلی. کمکش می‌کنه.

مشخصات کتاب
کنگره :
‫‭PN6790 ‬
دیویی :
‫‭[ج]741/5955‬
کتابشناسی ملی :
8432853
شابک :
9786229841570
سال نشر :
1400
نظرات درباره کتاب کمیک ایلیا جلد3و4
98938****9686

اگه مدت زمان طولانی تری داشت عالی بود

1401-6-13 09:33:43

پاسخ