امتیاز
5 / 5.0
خرید الکترونیکی
مطالعه در اپلیکیشن فراکتاب
ت 19,500

نظر دیگران درباره ایلیا 8

نظر شما چیست؟

معرفی کتاب کمیک ایلیا جلد 8

کتاب کمیک ایلیا جلد 8، به قلم امین توکلی یک مجموعه داستان دنباله‌دار مصور یا کمیک استریپ می باشد از انتشارات کمیکا. کتاب‌های کمیک یا داستان مصور، کتاب‌هایی هستند که به کمک تصویر، داستانی را برای شما روایت می‌کنند.

همه‌ی ما دوست داریم در دنیای فانتزی داستان‌ها غرق شویم، دنیایی که در آن همه می‌توانند قدرت‌های خارق‌العاده داشته باشند و بسیاری از غیر ممکن‌ها در آن ممکن می‌شود. کتاب داستان مصور ایلیا؛ تولد یک قهرمان، کلید ورود شما به دنیای داستان‌های فانتزی ابرقهرمانان است.

به دنیای کمیکا خوش آمدید! دنیایی که قاب‌های پشت سر هم کمیک، مانند دانه‌های یک زنجیر، داستانی جذاب و دوست داشتنی را روایت می‌کنند.

بیماری خطرناکی شهر رو فرا گرفته که تنها درمان اون در اختیار خبیثی به اسم رئیس ناتانه و ایلیا و پروفسور حکمت هر کدوم جداگانه به دنبال درمانش هستند و سرنخ‌هایی پیدا کردند که اون‌ها رو به کارخونه مواد غذایی رسونده.

سرنخ‌هایی که ایلیا قبلا تو آزمایشگاه اصلان هم دیده بود. از طرفی پروفسور تو بازدیدش از کارخونه به راز بزرگی پی میبره و اون همکاری شهردار با رئیس ناتان برای به دست آوردن کنترل کامل شهره.

رازی که هنوز همه از اون بی‌خبرند و به خاطرش پروفسور الان تو کارخونه گیر افتاده. باید دید آیا ایلیا و پروفسور میتونن راه نجات مردم از این بیماری رو پیدا کنن؟ آیا اون‌ها موفق به فرار از کارخونه میشن؟

گزیده کتاب کمیک ایلیا جلد 8

تا بقیشون نیومدن باید از اینجا بریم.

-صبر کن کار واجب تری داریم.

هرطور شده باید این نمونه رو به دستیارم برسونی. این درمان بلاییه که کل شهر رو گرفته.

قول بده این کار رو می کنی.

صفحات کتاب :
36
کنگره :
‫‮‭PN6790‭‬‭‬‭‭‬ ‬‬‬‬
دیویی :
‭[ج]741/5955‬
کتابشناسی ملی :
6172622
شابک :
978-622-967776-6
سال نشر :
1399

کتاب های مشابه ایلیا 8

با موفقیت اضافه شد
0