انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

معرفی و تاریخچه انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی که در حوزه کتاب های روانشناسی در حال فعالیت است، از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرده است. جامعه هدف و مخاطبان اصلی آثار این ناشر، میانسالان و افرادی هستند که از 30 سالگی عبور کرده اند.
این ناشر با نام رسمی "موسسه بنیاد فرهنگ زندگی بالنده" به شماره ثبت 11383 در ابتدا با ارئه سمینارهایی در حوزه تغییرات فردی کار خود را آغاز نمود.

 

مجوز های نشر بنیاد فرهنگ زندگی

شایان ذکر است که دو عضو اصلی هیئت مدیره این موسسه یعنی «سید سهیل رضایی» و «سید محمد یاسر رضایی» در سال 1398 موفق با اخذ مجوز از مرکز رسانه¬ های دیجیتال در خصوص انتشار آثار صوتی و تصویری شده ¬اند که تحت شماره ۳۱۶۲۹ در موسسه ثبت شرکت¬ها و موسسات غیرتجارتی ثبت گردیده است.

 

موضوعات و حوزه فعالیت انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

نشر بنیاد فرهنگ زندگی یک موسسه معتبر در زمینه روانشناسی تحلیلی است که بر اساس تئوری های پروفسور گوستاو یونگ فعالیت می کند. در متد پروفسور یونگ که بنیانگذار روانشناسی تحلیل است، اصل بر تحلیل عمیق و ریشه ای مسائل افراد است تا به راه حل های اساسی منجر شود.

 

کتاب های انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

از مهمترین و معروف ترین کتاب های انتشارات ... می توان به: «راهبری زندگی با شهود درونی»، «یونگ شناسی کاربردی»، «تحلیل کاربردی خواب و رویا»، «سایه ات را مالک شود»، «ژرفای زن بودن» و... اشاره کرد.

 

اطلاعات تماس نشر بنیاد فرهنگ زندگی

برای برقراری ارتباط با انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی می توانید از طریق درگاه های زیر اقدام کنید:
نشانی دفتر:
تهران، سیدخندان، ابتدای سهروردی شمالی پلاک ۸۲۹ طبقه دوم واحد ۶
شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۵۲۴۱۰۰-۳
آدرس ایمیل:
info@bonyadonline.com

بیشتر